AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis:
23.9.2015

Call centra Skupiny ČEZ v Plzni a v Zábřehu se připojila k mezinárodní oslavě Týdnu kontaktních center

PLZEŇ / ZÁBŘEH

Call centra Skupiny ČEZ v Plzni a v Zábřehu se minulý týden otevřela veřejnosti. Připojilo se totiž k 8. ročníku mezinárodního Týdne kontaktních center neboli oslavám práce všech telefonních operátorů. Návštěvníci měli možnost seznámit se s prostředím a detaily práce operátorů callcentra a zapojit se s nimi do zábavních a soutěžních aktivit.

Zaměstnanci call centra se na týden proměnili ve VIP hvězdy. Do práce přicházeli po červeném koberci a práci jim zpestřovaly desetiminutové přestávky vyplněné soutěžemi a relaxačními aktivitami. Místo pravidelných hodnocení dostali čas popovídat si se svými nadřízenými neformálně o všech pracovních i nepracovních tématech, která je zajímala. „Týmově jsme si oslavy týdne kontaktních center opravdu užili! Nejvíce jsme se vyřádili s předem připravenými převleky a vydařené byly také soutěžní přestávky v rámci týmových porad, které byly příjemným vytržením z pracovního nasazení. A po červeném koberci jsme přicházeli i odcházeli z práce jako hvězdy. Prý je to dokonce koberec z MFF v Karlových Varech,“ pochvalovala si průběh oslav Eva Divišová, operátorka call centra.

Skupina ČEZ se připojila k celosvětové akci pořádané už poosmé asociací Contact Center World, která si klade také za cíl představit lidem tváře operátorů, jejichž hlasy zákazníkům po telefonu radí a pomáhají. Do této oslavy všech kontaktních center se letos svým osobitým způsobem zapojilo několik tisíc call center po celém světě.

Na pracovištích obsluhujících Zákaznickou linku a poruchovou linku ČEZ po 7 dní v týdnu a 24 hodin denně se během celého týdne otevřených dveří střídaly zvědavci z řad místních i okolních starostů. „Cílem bylo všem zájemcům ukázat, jak pracují naši operátoři. Že jsou to odborníci na slovo vzatí, kteří volajícím umí poradit a pomoci vyřešit jejich problém,“ vysvětlil Michal Kovařík, ředitel Péče o zákazníky Skupiny ČEZ.

Autor / zdroj: Michaela Jírovcová

Doporučujeme

ELITEX Machinery Kdyně

Linky na papírový karton • Stroje na výrobu papírových krabic • Dřevoobráběcí stanice • Stojany obráběcích strojů • Extrudovací stroje • Automobilový průmysl • Dvouzákrutové skací stroje • Lisovací nářadí • Rekuperační turbíny • Export do celého světa • www.elitex.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Zelená oáza roku putuje do Spáleného Poříčí. Zájemci o další grant mají čas do konce října

V květnu v květu. To je název sousedského projektu ze Spáleného Poříčí na Plzeňsku, který získal cenu za Zelenou oázu roku.

Post

Plzeň uctila památku obětí holocaustu položením kamenů zmizelých

Město Plzeň se letos již potřetí připojilo k celoevropskému projektu k uctění obětí židovských transportů instalací dalších 16 takzvaných kamenů zmize

Post

Startuje Prazdroj lidem. Organizace mohou přihlásit své projekty a získat až půl milionu korun

Plzeňský Prazdroj už po osmnácté otevírá svůj grantový program Prazdroj lidem. Prazdroj mezi vybrané projekty rozdělí částku 2,4 milionu korun.

Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.elitex.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA