AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Do Plzeňského kraje putovaly dvě Ceny sympatie.
Do Plzeňského kraje putovaly dvě Ceny sympatie.
30.10.2015

Do Plzeňského kraje putovaly dvě Ceny sympatie

PLZEŇSKÝ KRAJ

Vojtěch Zábranský zaměstnaný v Domově pro seniory sv. Jiří v Plzni a Zdeňka Kozlová pracující v sociálních službách Domovinka v Plzni jsou čerství držitelé Ceny sympatie, která jim byla udělena v rámci 10. ročníku projektu Cena kvality v sociálních službách.

Slavnostní předání Ceny kvality v sociálních službách se uskutečnilo ve středu 21. října 2015 v Rytířském sále Senátu, kde oceněným poblahopřál také radní Plzeňského kraje pro oblast sociálních věcí Zdeněk Honz a předal jim malý dárek v podobě koše s regionálními potravinami.

Vyhlašovatelem soutěže je redakce časopisu Ošetřovatelská péče ve spolupráci s Radou kvality ČR, jedná se o soutěž o nejlepšího poskytovatele sociálních služeb. Vyhlašování výsledků má několik kategorií a subkategorií: Poskytovatelé sociálních služeb pro seniory se subkategoriemi a) pobytové služby pro seniory, b) terénní služby pro seniory; Poskytovatelé sociálních služeb pro osoby se zdravotním postižením; Osobnost roku sociálních služeb; Ceny sympatie. V rámci Ceny sympatie bylo oceněno 7 vítězů, z čehož dva jsou z Plzeňského kraje.

Vojtěch Zábranský pracuje jako správce v Domově pro seniory sv. Jiří v Plzni. O domov se stará již 12 let a má velmi blízký vztah s kolegy i klienty. Dokáže opravit snad vše, co se porouchá, je duší domova.

Zdeňka Kozlová je pracovnicí v sociálních službách Domovinka v Plzni. Je spolehlivá, pečlivá s aktivním přístupem k vykonané práci. Ocenění získala mimo jiné za výjimečný osobní přístup ke klientům.

Autor / zdroj: plzensky-kraj.cz

Doporučujeme

ELITEX Machinery Kdyně

Linky na papírový karton • Stroje na výrobu papírových krabic • Dřevoobráběcí stanice • Stojany obráběcích strojů • Extrudovací stroje • Automobilový průmysl • Dvouzákrutové skací stroje • Lisovací nářadí • Rekuperační turbíny • Export do celého světa • www.elitex.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Zelená oáza roku putuje do Spáleného Poříčí. Zájemci o další grant mají čas do konce října

V květnu v květu. To je název sousedského projektu ze Spáleného Poříčí na Plzeňsku, který získal cenu za Zelenou oázu roku.

Post

Plzeň uctila památku obětí holocaustu položením kamenů zmizelých

Město Plzeň se letos již potřetí připojilo k celoevropskému projektu k uctění obětí židovských transportů instalací dalších 16 takzvaných kamenů zmize

Post

Startuje Prazdroj lidem. Organizace mohou přihlásit své projekty a získat až půl milionu korun

Plzeňský Prazdroj už po osmnácté otevírá svůj grantový program Prazdroj lidem. Prazdroj mezi vybrané projekty rozdělí částku 2,4 milionu korun.

Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.elitex.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA