AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Národní hokejová reprezentace při prohlídce plzeňských sklepů.
Národní hokejová reprezentace při prohlídce plzeňských sklepů.
4.11.2016

Národní hokejový tým zabruslil do plzeňského pivovaru

PLZEŇ

Plzeňský pivovar poctila svou návštěvou česká hokejová reprezentace, která na chvíli vyměnila ledovou plochu za pivovarské sklepy a brusle za výčepní zástěru.

„Značka Pilsner Urquell dlouhodobě a s velkou hrdostí podporuje národní hokejový tým a moc dobře víme, jak jsou naši reprezentanti po celý rok zaneprázdněni. Proto jsme využili jejich aktuálního pobytu v Plzni a pozvali je k nám do pivovaru, aby si mohli užít tu pravou pivovarskou atmosféru a vyzkoušet si i jinou roli než tu hokejovou,“ řekl Václav Berka, starší obchodní sládek plzeňského pivovaru. Ten všechny reprezentanty pivovarem provedl a hokejisty také podrobil škole čepování piva.

Během jejich návštěvy pivovaru nechyběla prohlídka rozsáhlého plzeňského sklepení, kde ochutnali zlatý ležák přímo z dubových sudů. Jako talisman pro nadcházející hokejové zápasy jeden 25 litrový dřevěný sud sami hokejisté od sládka získali. „Pokud se bude klukům na ledě dařit, pak jim za odměnu sud naplníme naším národním klenotem, ale to ukážou až výsledky,“ smál se při předávání Václav Berka. Jemu hokejisté na oplátku předali dárek v podobě reprezentačního dresu s podpisy všech hráčů a trenérů hokejové reprezentace.

Autor / zdroj: Markéta Jančíková

Doporučujeme

ELITEX Machinery Kdyně

Linky na papírový karton • Stroje na výrobu papírových krabic • Dřevoobráběcí stanice • Stojany obráběcích strojů • Extrudovací stroje • Automobilový průmysl • Dvouzákrutové skací stroje • Lisovací nářadí • Rekuperační turbíny • Export do celého světa • www.elitex.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Zelená oáza roku putuje do Spáleného Poříčí. Zájemci o další grant mají čas do konce října

V květnu v květu. To je název sousedského projektu ze Spáleného Poříčí na Plzeňsku, který získal cenu za Zelenou oázu roku.

Post

Plzeň uctila památku obětí holocaustu položením kamenů zmizelých

Město Plzeň se letos již potřetí připojilo k celoevropskému projektu k uctění obětí židovských transportů instalací dalších 16 takzvaných kamenů zmize

Post

Startuje Prazdroj lidem. Organizace mohou přihlásit své projekty a získat až půl milionu korun

Plzeňský Prazdroj už po osmnácté otevírá svůj grantový program Prazdroj lidem. Prazdroj mezi vybrané projekty rozdělí částku 2,4 milionu korun.

Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.elitex.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA