AKTUÁLNĚ / Krimi

16.1.2013

Od počátku amnestie zaznamenali policisté 184 deliktů propuštěných vězňů

Celkem 184 případů kriminality zaznamenala policie od počátku amnestie u propuštěných vězňů. Z toho bylo 101 trestných činů a 83 přestupků, ve více než jedné polovině těchto případů se jedná o majetkové delikty.

Policie zajišťuje od počátku amnestie zejména veřejný pořádek se zvýšeným výkonem služby v regionech, kde jsou věznice a kde jsou vězni propouštěni. "V této souvislosti probíhají pravidelná jednání policejního prezidenta s generálním ředitelem Vězeňské služby, aby mohl být zajištěn veřejný pořádek a bezpečnost v jednotlivých regionech," řekla mluvčí policejního prezidia Zuzana Součková.

V úterý řešili policisté šest případů, kterých se dopustili amnestovaní vězni. Jednalo se o tři trestné činy a tři přestupky.

V pondělí vyjeli policisté k pěti případům, z nichž byl jeden trestný čin a pět přestupků. "Během uplynulých víkendových dnů řešili policisté 22 případů, kterých se dopustili amnestovaní vězni. Jednalo se o 10 trestných činů a 12 přestupků.

"Vývoj bezpečnostní situace intenzivně sledujeme a pravidelně ji vyhodnocujeme. Během následujících dnů budou uvedená opatření zaměřená na zabezpečení veřejného pořádku pokračovat," ukončila Součková.

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

ELITEX Machinery Kdyně

Linky na papírový karton • Stroje na výrobu papírových krabic • Dřevoobráběcí stanice • Stojany obráběcích strojů • Extrudovací stroje • Automobilový průmysl • Dvouzákrutové skací stroje • Lisovací nářadí • Rekuperační turbíny • Export do celého světa • www.elitex.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Výstava snímků známých českých fotografů v mázhauzu připomíná přelomové okamžiky československých dějin

Putovní výstava snímků předních českých fotografů s názvem Od pražského jara k sametové revoluci je od soboty 26. října ke zhlédnutí v mázhauzu plzeňs

Post

Dvaadvacátý ročník festivalu Kytara napříč žánry představí špičkové kytaristy z Austrálie, USA i Evropy

Kytara je nástroj nepřeberných možností, které bez ohledu na stylové a jiné kategorie mapuje již 22 let festival Kytara napříč žánry.

Post

Zelená oáza roku putuje do Spáleného Poříčí. Zájemci o další grant mají čas do konce října

V květnu v květu. To je název sousedského projektu ze Spáleného Poříčí na Plzeňsku, který získal cenu za Zelenou oázu roku.

Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.elitex.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA