AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
7.9.2016

Usnout na ulici se nevyplácí

ZLÍNSKO

Pětadvacetiletý mladík z Plzně jistě dlouho nezapomene na svůj zářijový výlet na druhý konec republiky. Po prohýřené noci s kamarády usnul místo v hotelu na ulici a přišel o věci v hodnotě téměř deset tisíc korun.

Parta kamarádů z Plzně se vydala na výlet do Zlína s cílem navštívit místní zoologickou zahradu. Ubytovali se v hotelu v centru Zlína a po náročném výletu do ZOO usedli k odpočinku na zahrádce restaurace přímo u hotelu, kde byli ubytovaní. V popíjení alkoholu pokračovali po uzavření zahrádky v nonstop baru v podzemí hotelu.

Jeden z party kamarádů, pětadvacetiletý mladík, po množství vypitého alkoholu ztratil orientaci, zapomněl, že sedí v baru přímo ve svém hotelu a vydal se do centra města hledat svoje ubytovací zařízení, aby mohl jít spát. Přišel až na ulici Kvítkovou, odkud bezradně volal kamarádům, kteří buďto spali nebo ještě popíjeli, takže se nedovolal.

Únava ho po chvíli zmohla natolik, že se schoulil u dveří prodejny a usnul přímo na ulici. Jaké bylo jeho překvapení, když kolem šesté hodiny ráno, po svém probuzení, zjistil, že mu chybí peněženka s veškerými doklady, penězi a dva mobilní telefony. Kolemjdoucí lidé ho odkázali na služebnu městské policie. Strážníci mu dali k dispozici mapu, podle níž došel zpět do hotelu a poté oznámil krádež věcí na obvodním oddělení policie. Celkově mu neznámý zloděj způsobil škodu ve výši bezmála deset tisíc korun.

Zlínští policisté případ prověřují jako podezření z přečinů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Autor / zdroj: Monika Kozumplíková

Doporučujeme

ELITEX Machinery Kdyně

Linky na papírový karton • Stroje na výrobu papírových krabic • Dřevoobráběcí stanice • Stojany obráběcích strojů • Extrudovací stroje • Automobilový průmysl • Dvouzákrutové skací stroje • Lisovací nářadí • Rekuperační turbíny • Export do celého světa • www.elitex.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeňáci mohou darovat městu vánoční strom a vybrat si jeho ozdoby

Správa veřejného statku města Plzně hledá vánoční strom, který bude zdobit o letošním adventu náměstí Republiky. Vyzývá proto obyvatele Plzně, případn

Post

Závod Pilsenman proběhne již v sobotu

Tradiční sportovní akce PILSENMAN 2020 se uskuteční již tuto sobotu 8. srpna v Plzni-Doubravce na louce u sv. Jiří.

Post

Mezinárodní festival DIVADLO zahajuje předprodej vstupenek

Mezinárodní festival DIVADLO, který proběhne od 9. do 16. září 2020 v Plzni, zahajuje předprodej vstupenek.

Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.elitex.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě