EKONOMIKA / Podniky

10.6.2012

Plzeňský kraj pokračuje ve spolupráci s Plzeňským Prazdrojem

PLZEŇ

Dohodu o pokračování spolupráce, která trvá od roku 2004, podepsal hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec a Douglas Brodman, generální ředitel Plzeňského Prazdroje. Oba subjekty mají společné aktivity v oblasti marketingu, cestovního ruchu nebo kultury.

„Spolupráce s Plzeňským Prazdrojem je velmi dobrá. Podporujeme se navzájem především při rozvoji cestovního ruchu v tom, aby do Plzně mířili návštěvníci nejenom za skvělým pivem, ale i za dalšími krásami a samozřejmě se následně rozjeli i po celém kraji. Novinkou ve smlouvě je podpora Plzeňského Prazdroje novému zastoupení kraje v Bruselu, kterým je tak zvaný Pilsner House. Pivovar zde na své náklady vytvořil klub plzeňského piva,“ popsal dohodu Chovanec s tím, že klub je určený nejen pro Čechy žijící v Bruselu, ale i pro návštěvníky, kteří do nového sídla kraje v Bruselu zavítají.

V minulosti se oba subjekty například společně prezentovaly na tuzemských i zahraničních veletrzích cestovního ruchu, jakými jsou Regintour nebo Holiday World.

"Spolupráce s krajem a jeho podpora je pro nás důležitá. Jsme rádi, že například i mezinárodní delegace, které jsou na krajském úřadu kvůli oficiálním jednáním, mají možnost navštívit náš pivovar a seznámit se s tím, čím je Plzeň charakteristická - plzeňským ležákem, jeho historií i současností," sdělil Brodman.

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

ELITEX Machinery Kdyně

Linky na papírový karton • Stroje na výrobu papírových krabic • Dřevoobráběcí stanice • Stojany obráběcích strojů • Extrudovací stroje • Automobilový průmysl • Dvouzákrutové skací stroje • Lisovací nářadí • Rekuperační turbíny • Export do celého světa • www.elitex.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Vydejte se na výstavu ledových soch do pivovarských sklepů

Pivovarské sklepy hostí po celý prosinec výstavu ledových soch. Během 45 minut dlouhé komentované prohlídky se vydáte na cestu kolem světa.

Post

Ani před Vánoci plzeňská zoo nespí

Vánoční čas se pomalu blíží a klepe na dveře a vy už jistě přemýšlíte nad úklidem, pečením nebo sháněním dárků. Pokud si s dětmi naplánujete návštěvu

Post

Kde si v Plzni užijete vánoční atmosféru?

Plzeň je v předvánočním čase kouzelná. Náměstí Republiky provoní vůně svařáku, punče a cukroví, centrum města září vánoční výzdobou. Na každém rohu zn

Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.elitex.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA