VĚDA A TECHNIKA / Auto-moto

16.1.2013

Povinné ručení levněji na www.povinne-ruceni.com

Pokud máte vozidlo, určitě to znáte - minimálně jednou ročně na vás čeká ve schránce složenka a výzva k zaplacení povinného ručení, kterou musíte zaplatit, jinak vám hrozí "opletačky se zákonem." Je ale částka, kterou platíte, dostatečně nízká?

Ušetřete balík peněz a porci času k tomu

Český trh je přeplněný pojišťovnami, které lze rozdělit na dvě části. U menší části můžete uzavřít povinné ručení, ale u naprosté většiny pojišťoven na trhu si toto pojištění sjednat nemůžete. Zdlouhavé hledání vhodných kandidátů a následné porovnávání jejich nabídek je však historií, protože existuje online kalkulačka, jež vyhledání a porovnání nabídek zvládne za vás.

Se zmíněnou kalkulačkou se stává porovnání nabídek rychlou a snadnou akcí, díky které okamžitě uvidíte, jaká pojišťovna pro vás připravila nejvýhodnější pojištění. Vybrané povinné ručení lze poté samozřejmě uzavřít online a nezabere vám to více, než 10 minut. V případě, že raději telefonujete, můžete si nechat srovnat nabídky po telefonu a stejně tak i uzavřít smlouvu.

Kvalitní servis až na prvním místě

Povinné ručení, stejně jako každý jiný produkt, může vyvolávat spoustu otázek, nejasností a dokonce i problémů, se kterými si nemusíte z nějakého důvodu vědět rady. Proto se na www.povinne-ruceni.com dočkáte bezplatného poradenství na nejvyšší úrovni. Radit se můžete jak po telefonu, tak pomocí e-mailu či online chatu přimo na stránkách.

Častým problémem je například ukončení stávající pojistné smlouvy. Důvodů k ukončení smlouvy může být mnoho, nejčastěji však lidé vypovídají smlouvu kvůli lepší ceně u jiné pojišťovny. Na stránkách povinne-ruceni.com najdete jak informace, tak šikovné nástroje, které vám ukončení pojistné smlouvy značně usnadní.

Chcete lepší cenu nebo informaci? Už víte kam se obrátit!

Portál www.povinne-ruceni.com funguje již od roku 2000, což jej řadí k nejstarším online porovnávačům v České republice. Kromě nabízení levného povinného ručení dbají autoři webu povinne-ruceni.com i na to, aby na něm náštěvníci nalezli vždy co nejkvalitnější a nejrelevantnější informace.

Takže si pište: www.povinne-ruceni.com, 840 100 135, volat kvůli povinnému ručení!

www.povinne-ruceni.com
porovnat - pojistit - ušetřit

Autor / zdroj: PR

Doporučujeme

ELITEX Machinery Kdyně

Linky na papírový karton • Stroje na výrobu papírových krabic • Dřevoobráběcí stanice • Stojany obráběcích strojů • Extrudovací stroje • Automobilový průmysl • Dvouzákrutové skací stroje • Lisovací nářadí • Rekuperační turbíny • Export do celého světa • www.elitex.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeňáci mohou darovat městu vánoční strom a vybrat si jeho ozdoby

Správa veřejného statku města Plzně hledá vánoční strom, který bude zdobit o letošním adventu náměstí Republiky. Vyzývá proto obyvatele Plzně, případn

Post

Závod Pilsenman proběhne již v sobotu

Tradiční sportovní akce PILSENMAN 2020 se uskuteční již tuto sobotu 8. srpna v Plzni-Doubravce na louce u sv. Jiří.

Post

Mezinárodní festival DIVADLO zahajuje předprodej vstupenek

Mezinárodní festival DIVADLO, který proběhne od 9. do 16. září 2020 v Plzni, zahajuje předprodej vstupenek.

Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.elitex.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě