VĚDA A TECHNIKA / Auto-moto

16.1.2013

Povinné ručení levněji na www.povinne-ruceni.com

Pokud máte vozidlo, určitě to znáte - minimálně jednou ročně na vás čeká ve schránce složenka a výzva k zaplacení povinného ručení, kterou musíte zaplatit, jinak vám hrozí "opletačky se zákonem." Je ale částka, kterou platíte, dostatečně nízká?

Ušetřete balík peněz a porci času k tomu

Český trh je přeplněný pojišťovnami, které lze rozdělit na dvě části. U menší části můžete uzavřít povinné ručení, ale u naprosté většiny pojišťoven na trhu si toto pojištění sjednat nemůžete. Zdlouhavé hledání vhodných kandidátů a následné porovnávání jejich nabídek je však historií, protože existuje online kalkulačka, jež vyhledání a porovnání nabídek zvládne za vás.

Se zmíněnou kalkulačkou se stává porovnání nabídek rychlou a snadnou akcí, díky které okamžitě uvidíte, jaká pojišťovna pro vás připravila nejvýhodnější pojištění. Vybrané povinné ručení lze poté samozřejmě uzavřít online a nezabere vám to více, než 10 minut. V případě, že raději telefonujete, můžete si nechat srovnat nabídky po telefonu a stejně tak i uzavřít smlouvu.

Kvalitní servis až na prvním místě

Povinné ručení, stejně jako každý jiný produkt, může vyvolávat spoustu otázek, nejasností a dokonce i problémů, se kterými si nemusíte z nějakého důvodu vědět rady. Proto se na www.povinne-ruceni.com dočkáte bezplatného poradenství na nejvyšší úrovni. Radit se můžete jak po telefonu, tak pomocí e-mailu či online chatu přimo na stránkách.

Častým problémem je například ukončení stávající pojistné smlouvy. Důvodů k ukončení smlouvy může být mnoho, nejčastěji však lidé vypovídají smlouvu kvůli lepší ceně u jiné pojišťovny. Na stránkách povinne-ruceni.com najdete jak informace, tak šikovné nástroje, které vám ukončení pojistné smlouvy značně usnadní.

Chcete lepší cenu nebo informaci? Už víte kam se obrátit!

Portál www.povinne-ruceni.com funguje již od roku 2000, což jej řadí k nejstarším online porovnávačům v České republice. Kromě nabízení levného povinného ručení dbají autoři webu povinne-ruceni.com i na to, aby na něm náštěvníci nalezli vždy co nejkvalitnější a nejrelevantnější informace.

Takže si pište: www.povinne-ruceni.com, 840 100 135, volat kvůli povinnému ručení!

www.povinne-ruceni.com
porovnat - pojistit - ušetřit

Autor / zdroj: PR

Doporučujeme

ELITEX Machinery Kdyně

Linky na papírový karton • Stroje na výrobu papírových krabic • Dřevoobráběcí stanice • Stojany obráběcích strojů • Extrudovací stroje • Automobilový průmysl • Dvouzákrutové skací stroje • Lisovací nářadí • Rekuperační turbíny • Export do celého světa • www.elitex.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Vydejte se na výstavu ledových soch do pivovarských sklepů

Pivovarské sklepy hostí po celý prosinec výstavu ledových soch. Během 45 minut dlouhé komentované prohlídky se vydáte na cestu kolem světa.

Post

Ani před Vánoci plzeňská zoo nespí

Vánoční čas se pomalu blíží a klepe na dveře a vy už jistě přemýšlíte nad úklidem, pečením nebo sháněním dárků. Pokud si s dětmi naplánujete návštěvu

Post

Kde si v Plzni užijete vánoční atmosféru?

Plzeň je v předvánočním čase kouzelná. Náměstí Republiky provoní vůně svařáku, punče a cukroví, centrum města září vánoční výzdobou. Na každém rohu zn

Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.elitex.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA