VĚDA A TECHNIKA / Spotřební elektronika

13.8.2013

Vodafone má problémy se signálem. Restartujte telefon, radí zákazníkům

Čeští zákazníci společnosti Vodafone se potýkají s poruchou signálu. Nelze telefonovat či přijímat a odesílat data. Operátor už přiznal, že chyba je na jeho straně a technici se snaží síť znovu plně obnovit.

O výpadku signálu dal operátor vědět pouze na svém facebookovém profilu. Na oficiálním webu Vodafone o výpadku není ani zmínka. "Aktuálně se mohou někteří naši zákazníci z technických důvodů setkat s potížemi se signálem. Víme o tom a ujišťujeme vás, že pracujeme na co nejrychlejší nápravě," zní zpráva, která se hodinu po poledni objevila na facebookovém profilu Vodafonu.

Vodafone se po celé republice potýká s výpadky signálu. Někteří zákazníci se nemohou dovolat, nebo jim nejdou sms či data. Tisíce zákazníků mobilního operátora Vodafone proto zuří. První problémy se objevily už dopoledne.

Máte nárok na odškodnění, když nefungují telefony?

Někteří klienti Vodafone už znovu volají, ale nemohou odesílat data nebo SMS. Jiní už prostřednictvím facebooku hlásí, že problém je vyřešený. Některým ale přetrvává. "Zákazníkům, kteří měli kolem poledne potíže s přihlášením do sítě, doporučujeme telefon restartovat. V tuto chvíli už by mělo být přihlášení do sítě a služby opět funkční. Někteří zákazníci z Prahy 5 a okolí mohou ještě zaznamenat komplikace s používáním datové 2G sítě, na nápravě pracujeme," zaznělo na facebookovém profilu Vodafonu doporučení operátora.

Vodafone ještě netuší, co bylo příčinou rozsáhlého výpadku: "Příčiny, které potíže se signálem způsobily, právě analyzujeme. Všem, kterých se komplikace se signálem dotkly, se moc omlouváme. Příčiny, které potíže se signálem způsobily, právě analyzujeme. Všem, kterých se komplikace se signálem dotkly, se moc omlouváme."

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

ELITEX Machinery Kdyně

Linky na papírový karton • Stroje na výrobu papírových krabic • Dřevoobráběcí stanice • Stojany obráběcích strojů • Extrudovací stroje • Automobilový průmysl • Dvouzákrutové skací stroje • Lisovací nářadí • Rekuperační turbíny • Export do celého světa • www.elitex.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Dvaadvacátý ročník festivalu Kytara napříč žánry představí špičkové kytaristy z Austrálie, USA i Evropy

Kytara je nástroj nepřeberných možností, které bez ohledu na stylové a jiné kategorie mapuje již 22 let festival Kytara napříč žánry.

Post

Zelená oáza roku putuje do Spáleného Poříčí. Zájemci o další grant mají čas do konce října

V květnu v květu. To je název sousedského projektu ze Spáleného Poříčí na Plzeňsku, který získal cenu za Zelenou oázu roku.

Post

Plzeň uctila památku obětí holocaustu položením kamenů zmizelých

Město Plzeň se letos již potřetí připojilo k celoevropskému projektu k uctění obětí židovských transportů instalací dalších 16 takzvaných kamenů zmize

Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.elitex.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA