VĚDA A TECHNIKA / Spotřební elektronika

13.8.2013

Vodafone má problémy se signálem. Restartujte telefon, radí zákazníkům

Čeští zákazníci společnosti Vodafone se potýkají s poruchou signálu. Nelze telefonovat či přijímat a odesílat data. Operátor už přiznal, že chyba je na jeho straně a technici se snaží síť znovu plně obnovit.

O výpadku signálu dal operátor vědět pouze na svém facebookovém profilu. Na oficiálním webu Vodafone o výpadku není ani zmínka. "Aktuálně se mohou někteří naši zákazníci z technických důvodů setkat s potížemi se signálem. Víme o tom a ujišťujeme vás, že pracujeme na co nejrychlejší nápravě," zní zpráva, která se hodinu po poledni objevila na facebookovém profilu Vodafonu.

Vodafone se po celé republice potýká s výpadky signálu. Někteří zákazníci se nemohou dovolat, nebo jim nejdou sms či data. Tisíce zákazníků mobilního operátora Vodafone proto zuří. První problémy se objevily už dopoledne.

Máte nárok na odškodnění, když nefungují telefony?

Někteří klienti Vodafone už znovu volají, ale nemohou odesílat data nebo SMS. Jiní už prostřednictvím facebooku hlásí, že problém je vyřešený. Některým ale přetrvává. "Zákazníkům, kteří měli kolem poledne potíže s přihlášením do sítě, doporučujeme telefon restartovat. V tuto chvíli už by mělo být přihlášení do sítě a služby opět funkční. Někteří zákazníci z Prahy 5 a okolí mohou ještě zaznamenat komplikace s používáním datové 2G sítě, na nápravě pracujeme," zaznělo na facebookovém profilu Vodafonu doporučení operátora.

Vodafone ještě netuší, co bylo příčinou rozsáhlého výpadku: "Příčiny, které potíže se signálem způsobily, právě analyzujeme. Všem, kterých se komplikace se signálem dotkly, se moc omlouváme. Příčiny, které potíže se signálem způsobily, právě analyzujeme. Všem, kterých se komplikace se signálem dotkly, se moc omlouváme."

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

ELITEX Machinery Kdyně

Linky na papírový karton • Stroje na výrobu papírových krabic • Dřevoobráběcí stanice • Stojany obráběcích strojů • Extrudovací stroje • Automobilový průmysl • Dvouzákrutové skací stroje • Lisovací nářadí • Rekuperační turbíny • Export do celého světa • www.elitex.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Plzeňáci mohou darovat městu vánoční strom a vybrat si jeho ozdoby

Správa veřejného statku města Plzně hledá vánoční strom, který bude zdobit o letošním adventu náměstí Republiky. Vyzývá proto obyvatele Plzně, případn

Post

Závod Pilsenman proběhne již v sobotu

Tradiční sportovní akce PILSENMAN 2020 se uskuteční již tuto sobotu 8. srpna v Plzni-Doubravce na louce u sv. Jiří.

Post

Mezinárodní festival DIVADLO zahajuje předprodej vstupenek

Mezinárodní festival DIVADLO, který proběhne od 9. do 16. září 2020 v Plzni, zahajuje předprodej vstupenek.

Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.elitex.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě