Archiv článků - AKTUÁLNĚ

Post
Společnost 10.5.2013

Ze západu se na nás přiřítily lijáky

Nezapomeňte si deštníky, dnes u nás bude totiž vydatně pršet. Jen na Moravě se mohou smát, protože tam déšť příliš řádit nebude.


Post
Společnost 9.5.2013

Změní se Šumava ve staveniště pro bohaté?

Zapadne vila miliardáře Zdeňka Bakaly mezi novými stavbami a lanovkou, která se možná na Šumavě objeví?


Post
Počasí 9.5.2013

Odpoledne udeří silné bouřky, pak se prudce ochladí

Meteorologové vydali výstrahu před silnými bouřkami, které mohou doprovázet kroupy a přívalové srážky. Varování platí od dnešních 13 hodin pro 7 krajů.


Post
Doprava 9.5.2013

V květnu šlapou Do práce na kole čtyři tisíce lidí v jedenácti městech

Třetí ročník kampaně Do práce na kole přilákal téměř čtyři tisíce soutěžících z tisíce firem. Do konce května budou soutěžit o pravidelnost dojížďky a sbírat zelené kilometry.


Post
Krimi 9.5.2013

Plzeňan střílel před manželkou samopalem, policisté ho chytili ve sklepě

Pořádně rušno bylo včera v podvečer v plzeňské Souběžné ulici. Muž s útočnou puškou tu u sebe doma začal střílet do vzduchu, hrozil manželce a nechtěl do bytu nikoho pustit.


Post
Zdravotnictví 8.5.2013

Nejen léky z pozitivního listu VZP jsou bez doplatku, burcují lékárníci

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) začala šetřit peníze i vytvořením tzv. pozitivního listu. Jde o seznam léků, za které platí méně, protože si dohodla nižší cenu s výrobcem. Lékárníci se ale bouří a tvrdí, že i jiné léky jsou pro pacienty bez poplatku.


Post
Počasí 8.5.2013

Českem se přehnaly první silné bouřky. Dnes by mělo být ještě hůř

Zdá se, že aprílové počasí ještě neskončilo. Meteorologové varují před silnými bouřkami, které se na Česko valí od jihu. Podle radarových snímků už první bouřky udeřily v úterý večer na jihu a západě Čech.


Post
Krimi 7.5.2013

Střelba v Plzni: Muže skolila rána z plynovky do obličeje

V plzeňském supermarketu se střílelo. Slovní potyčka strážného se zákazníky se strhla ve rvačku, kterou ukončil až výstřel z plynové pistole. Zasažený muž skončil v nemocnici.


Post
Společnost 7.5.2013

Na Plzeňských farmářských trzích se bude i zahradničit

Plzeňské farmářské trhy tentokrát nabídnou nejen vynikající jídlo, ale i besedu o ekozahradničení na balkonech a za okny našich domů.


Post
Krimi 7.5.2013

Nový trik podvodníků. Vydávají se za prodejce elektřiny, oberou vás o peníze

Podvodníci začali používat novou fintu, kterou se vetřou do bytu seniorů. Využívají toho, že v poslední době přibylo podomních prodejců elektřiny a plynu a tahají z důvěřivých stařečků tisíce.


Post
Zdravotnictví 7.5.2013

Očkování proti rakovině děložního čípku láká

Příspěvek na očkování proti rakovině děložního čípku patří k těm, o něž mají pojištěnci České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP) stabilní zájem. Třetí největší zdravotní pojišťovna v ČR ho každoročně proplácí až několika stovkám žadatelů.


Post
Vzdělávání a školy 6.5.2013

Kde vaše děti maturitu nesloží? Podívejte se na nejméně úspěšné odborné střední školy

Je vůbec možné, že maturitu složil pouze jeden student? Ano, tuhle situaci si prožili vloni na jednom zemědělskémm oboru na střední škole v Ústeckém kraji. Tento vzdělávací ústav nebyl osamocený, podobných škol je v Česku celá řada. Podívejte se na seznam nejméně úspěšných odborných středních škol.


Post
Počasí 6.5.2013

Počasí jako na houpačce: Ve středu bude až 25 °C, o den později jen 15 °C

Až do středy se můžeme těšit na poměrně teplé počasí, i když místy bude i pršet. Od čtvrtka se ale počasí zkazí a výrazně se ochladí, na některých místech by mohla rtuť teploměru spadnout až o 10 stupňů.


Post
Společnost 6.5.2013

Umíte správně třídit neobvyklý odpad?

Většina z nás již dokáže běžný odpad roztřídit bez zaváhání. Do zelených kontejnerů patří sklo, modrým náleží starý papír a do žlutých odnášíme plast. Občas se však v domácnosti najdou neobvyklé odpady.


Post
Politika 5.5.2013

Zveřejní Zeman tvůrce amnestie? Důkazy o autorství jsou už na podatelně Hradu

Bývalý právní poradce někdejšího prezidenta Václava Klause Pavel Hasenkopf předal kanceláři prezidenta Zemana důkazy o autorství amnestie.


Post
Politika 5.5.2013

Za sKarty nesou zodpovědnost ti, kdo ji zruší, šokoval Drábek

Náklady na případné zrušení sKaret by měli nést ti, kteří odhlasují konec projektu. V nedělním pořadu Partie televize Prima Family to řekl bývalý ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09)


Post
Společnost 5.5.2013

Stavba betonového sektářského monstra Tykačovy exmanželky zastavena! Co se děje?

Gigantická stavba, která hyzdí tvář Křivoklátsko, se možná nikdy nedostaví. Exmanželka miliardáře Pavla Tykače Daniela Kuchtová místo budovala pro kolegy ze sekty Avenna.


Post
Společnost 5.5.2013

Josef Klíma věnuje důchod chudým! Karel Gott se k němu přidá

Publicista Josef Klíma (62), který o víkendu získal diváckou anketu TýTý, se rozhodl, že pomůže potřebným. Nebude dělat koncert nebo sbírku, ale pošle peníze rovnou ze své kapsy!


Post
Společnost 2.5.2013

Cestovatel Jaroslav Šnek Král převezme peníze na cestu kolem světa

V pátek v podvečer si cestovatel Jaroslav Šnek Král převezme finanční částku, kterou prodejem fotografií získali členové Fotoklubu Plzeň.


Post
Vzdělávání a školy 2.5.2013

Sto tisíc lidí míří k maturitě. Přečtěte si, co se v písemkách z češtiny a cizího jazyka hodnotí

Téměř sto tisíc studentů v těchto dnech skládá svou "zkoušku dospělosti". Téměř dvě třetiny si přitom zvolili, že předvedou i své schopnosti v cizím jazyce.


Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.elitex.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA