Archiv článků - AKTUÁLNĚ

Post
Společnost 25.2.2013

Testy DNA potvrdly koninu i v masových kuličkách z prodejny IKEA

Švédský řetězec s nábytkem IKEA má problém, v oblíbených masových kuličkách, které nabízí ve svých koutcích s občerstvení, zjistili kontroloři Státní veterinární správy (SVS) přítomnost koňského masa.


Post
Doprava 23.2.2013

Nehodu osobního vozu s vlakem nepřežil na Klatovsku člověk

Smrtí člověka skončila v sobotu ráno nehoda osobního vlaku s osobním automobilem na Klatovsku.


Post
Krimi 23.2.2013

Skutečných obětí trestných činů je víc, než uvádí statistiky

Ročně je v České republice oznámeno 300 000 trestných činů a za každým je minimálně jeden poškozený. Odhady Institutu pro kriminologii a sociální prevenci potvrzují, že stejný počet trestných činů nikdo nenahlásí.


Post
Společnost 21.2.2013

Potravinářská inspekce dostala další varování před výrobky s koninou

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) obdržela z Německa varování před dalším možným výskytem potravin s obsahem nedeklarovaného koňského masa v České republice.


Post
Zdravotnictví 15.2.2013

Přidáváme se ke stávce, 1. března nechoďte k doktorům, hlásí lékařské odbory

Lékařská odborová komora a Svaz českých lékařů (LOK-ČSL) vyzve vedení nemocnic, aby umožnilo lékařům zapojit se do plánované březnové protestní akce.


Post
Zdravotnictví 14.2.2013

Zdravotnický rádce: Na co všechno máte jako pacienti právo?

Peskuje vás doktor při vyšetření a vy se bojíte ozvat? Nebo si radši koupíte dražší léky jen proto, abyste si nenahněvali svého kožaře? Neblázněte. Jako pacienti máte i spoustu práv, ne jen povinností!


Post
Krimi 13.2.2013

Tachovští policisté našli pohřešovanou nezletilou dívku, je v pořádku

Policisté z Tachovska našli třináctiletou Evu Entovou z Plané na Tachovsku, po které pátrali od neděle. Dívka je v pořádku.


Post
Počasí 13.2.2013

Nový sníh a -6 °C, to dnes čeká Česko

Na západě a severozápadě Čech bude k večeru přechodně až oblačno a sněžit bude už jen místy. Na jihovýchodě území předpovídají meteorologové srážky přechodně smíšené. Teploty se dnes budou pohybovat mezi -3 až +1 °C.


Post
Společnost 13.2.2013

V areálu firmy v Klatovech spadl na muže balík dřeva, muž na místě zemřel

Smrtelná zranění utrpěl ve středu ráno muž, na kterého v Klatovech spadl balík se dřevem. K úrazu došlo v areálu společnosti.


Post
Politika 12.2.2013

Plzeňský zákon o národním parku Šumava zamířil po roce a půl do druhého sněmovního čtení

Prvního srpna předloňského roku předložilo zastupitelstvo Plzeňského kraje novelu zákona o národním parku Šumava. Po roce a půl se v úterý dostal přes odpor koalice přes první sněmovní čtení, poslanci o něm budou jednat ve výboru pro životní prostředí a v zemědělském výboru.


Post
Krimi 12.2.2013

Tachovští policisté pátrají po nezletilé dívce, po hádce utekla z domova

Po třináctileté Evě Entové z Plané na Tachovsku pátrají policisté. Pohřešovaná dívka odešla po slovní rozepři s matkou v neděli kolem osmnácté hodiny z domova.


Post
Politika 11.2.2013

Klaus opět ostře zaútočil na Havla, označil jej za bořiče lidského řádu

Říká se: O mrtvých jenom dobře. To si ale zřejmě neuvědomuje dosluhující český prezident Václav Klaus. Ten v rozhovoru pro polský týdeník Do Rzeczy ostře zaútočil na svého předchůdce Václava Havla.


Post
Společnost 11.2.2013

Plzní prošel masopust

Masopustní rej prošel v sobotu odpoledne za bujarého veselí a zpěvu maškar od Branky k plzeňské radnici, kde převzal z rukou primátora Martina Baxy klíč od bran města a stal se jeho vládcem. Cestou do pivnice Na Spilce se na mostu U Jána zbavil Bakchuse* zapálením a vhozením do řeky.


Post
Počasí 10.2.2013

Sluníčka bude pomálu, teploty se vyšplhají maximálně k devíti stupňům

Během příštího měsíce čeká Česko spíše zamračená obloha, v příštích dnech mohou noční teploty klesnout až k -12 °C, denní se vyšplhají maximálně k devíti stupňům. V dlouhodobé předpovědi počasí na to v neděli upozornil Český hydrometeorologický ústav.


Post
Společnost 10.2.2013

Fischere a Topolánku, kvůli vám Češi přišli o bilion korun!

Za to, že čeští daňoví poplatníci zaplatí za "maléry" se solární energií až bilion korun, může vláda expremiéra Jana Fischera. Uvedl to v nedělní Partii na Primě ministr životního prostředí Tomáš Chalupa (ODS).


Post
Společnost 10.2.2013

V nemocnici stále leží 300 pacientů s chřipkou. Nejhorší ale máme za sebou

Epidemie chřipky je zřejmě na ústupu. Podle hygieniků konečně začaly klesat počty nakažených. Některá zařízení, kde platil zákaz návštěv, se dnes díky tomu konečně opět otevřela.


Post
Počasí 8.2.2013

Teploty spadnou až k -10 °C. O víkendu potěší slunce

V nejbližších dnech bude převládat velká oblačnost, přechodně na nás vysvitne i slunce a občasné sněžení bude jen slabé. Denní srážky se budou pohybovat od 0-2 cm nového sněhu, na západě do 5 cm, v horských oblastech do 5 cm, v Krušných horách do 10 cm.


Post
Společnost 6.2.2013

Vyčerpaná zpěvačka Věra Bílá se zhroutila nad synovou rakví

Do Rokycan se dnes sjeli všichni ti, kteří se chtěli rozloučit s adoptivním synem romské zpěvačky Věry Bílé. František zemřel ve věku 33 let.


Post
Kauzy, soudy a právo 6.2.2013

Rath se zlobí, že mu státní zástupce nepovolil účast ve sněmovně

David Rath se nemůže zúčastnit jednání Poslanecké sněmovny, která měla tento týden na pořadu i jeho návrhy změn některých zákonů. Rath ve středu uvedl, že mu účast nepovolil státní zástupce a brání tak jeho základnímu ústavnímu právu vykonávat mandát osobně.


Post
Doprava 5.2.2013

Na Rokycansku se střetl osobní vlak s nákladním, nehoda se obešla bez zranění

Srážka nákladního a osobního vlaku zaměstnala záchranné složky v Mirošově na Rokycansku, ty k nehodě vyjížděly v úterý krátce před polednem.


Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.elitex.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě