Archiv článků - AKTUÁLNĚ

Post
Krimi 2.2.2013

Sousedky se v Kladrubech porvaly kvůli květináči, jedné teď hrozí vězení

Kuriozní případ leží na stole policistům z Plzeňska. Musejí se zabývat hádkou dvou sousedek o květináč, protože se ženy rozpálily natolik, že si nevystačily jen se slovy.


Post
Politika 1.2.2013

Ministr odsouhlasil ochranku pro Zemanovu dceru

Kateřina Zemanová, dcera budoucího prezidenta Miloše Zemana, bude mít vlastní ochranku. Žádost policie odsouhlasil ministr vnitra Jan Kubice (nez.).


Post
Kauzy, soudy a právo 1.2.2013

Odsouzený poslanec Pekárek svou rodinu uživí i z vězení

Rodina odsouzeného poslance Romana Pekárka nemusí mít strach, že by se jeho pobyt ve vězení nějak dotkl rodinného rozpočtu. Přestože bude 6 let pobývat za mřížemi, bude dál pobírat poslanecký plat.


Post
Počasí 31.1.2013

Únor bude plný deště a sněhu, sluníčka si Češi užijí poskrovnu

Srážkově nadprůměrné a teplotně průměrné nebo slabě podprůměrné, slibují meteorologové na únor. V nížinách by mělo především pršet, sněžit bude jen na horách, teploty se během dne dostanou až na +6 °C, v noci by měly být kolem -6 °C, na sněhové pokrývce při vyjasnění až -10 °C.


Post
Společnost 31.1.2013

U Přeštic na Plzeňsku zachránili hasiči muže z rozvodněné řeky, zkracoval si cestu

Muže, který si pravděpodobně zkracoval cestu přes zamrzlou řeku Úhlavu u Přeštic na Plzeňsku, zachraňovali ve čtvrtek dopoledne hasiči. Muž se držel křovin pod mostem uprostřed řeky.


Post
Společnost 31.1.2013

Na jihu a západě Čech jsou stále řeky na druhém stupni

Druhé stupně povodňové aktivity platí ve čtvrtek ráno v povodí několika řek na jihu a západě Čech a a také na Pardubicku. Vyplývá to z informací jednotlivých povodí s tím, že situace by se měla přes den stabilizovat, ale večer mají přijít opět srážky.


Post
Krimi 30.1.2013

Syna Věry Bílé nikdo neubil, potvrdila pitva! Zabily ho drogy?

Policie už má jasno! Pitva adoptivního syna zpěvačky Věry Bílé vyloučila, že by v jeho smrti měl prsty někdo další. Sama Bílá přitom tvrdí, že jejího adoptivního syna někdo zavraždil.


Post
Krimi 30.1.2013

Úmrtí syna Věry Bílé: Byly na vině drogy?

Zpěvačka Věra Bílá (58) věří, že jí v pondělí zavraždili nevlastního syna. Okolnosti však hovoří o něčem jiném. Jeho známí opatrně upozorňují na to, že František (†33) byl závislý na drogách.


Post
Krimi 29.1.2013

Syna zpěvačky Věry Bílé našli mrtvého na veřejných záchodech

Zpěvačku věru Bílou stíhá jedna tragédie za druhou. Dlouho ji pronásledovaly finanční potíže, teď musí řešit úmrtí v rodině.


Post
Doprava 28.1.2013

Jaký je správný postup při dopravní nehodě?

S ledovkou a náledím na silnicích, což je přesně počasí, které nás čeká v následujících dnech, vždy stoupá počet dopravních nehod. Nikdo sice nechce bourat, ale když už se to stane, je dobré být připraven. Máme pro vás rady, jak se zachovat při dopravní nehodě a sepsat o ní správně zápis.


Post
Vzdělávání a školy 27.1.2013

Západočeské muzeum v Plzni představilo významný přírůstek do svých sbírek – sochu sv. Sebastiana

V závěru roku 2012 se podařilo Západočeskému muzeu v Plzni získat do svých sbírek dílo mimořádné hodnoty. Jedná se o dřevěnou polychromovanou plastiku sv. Sebastiana z let 1520 - 1530. Sv. Sebastian patří v Čechách k méně známým světcům. Jméno má původ v řečtině a znamená vznešený, důstojný úcty.


Post
Společnost 27.1.2013

Město Plzeň schválilo strategický plán Plzeňské teplárenské

Budoucí rozvoj Plzeňské teplárenské spočívá především ve výstavbě spalovny Chotíkov, v provedení nezbytných opatření, které povedou k částečné ekologizaci, a v utlumení provozu dožívajících uhelných zdrojů.


Post
Politika 26.1.2013

Novým českým prezidentem je Miloš Zeman

Miloš Zeman se stane nástupcem současné hlavy státu Václava Klause, kterému mandát končí 7. března. Češi ho zvolili v historicky první přímé prezidentské volbě, ziskem procent 55 procent hlasů zvítězil nad Karlem Schwarzenbergem.


Post
Počasí 26.1.2013

Česko zasáhly extrémní mrazy

Česko zažilo zatím nejchladnější noc během letošní zimy. V noci na sobotu klesly teploty pod -20 °C, a to nejen na horách, na některých místech se mráz dostal až k hodnotám -30 °C.


Post
Společnost 26.1.2013

Kde vyrostou Rákosníčkova hřiště, rozhodnou nově obyvatelé měst

Rákosníček, neposedný a zvídavý zelený hrdina, bude opět rozdávat radost dětem po celé České republice. Společnost Lidl i letos pokračuje v projektu stavby dětských Rákosníčkových hřišť.


Post
Doprava 25.1.2013

Česko už má čtyři desítky mrtvých na chřipku

Česko registruje již 40 obětí chřipkové epidemie, dalších 196 lidí je v nemocnici s komplikacemi, potvrdil hlavní hygienik ČR Vladimír Valenta. Průběh chřipkové epidemie se ale zatím nevymyká běžnému průběhu.


Post
Počasí 25.1.2013

Česko dusí smog! O víkendu se k němu přidají kruté mrazy. Bude až -18 °C

Stav ovzduší v Česku se dál zhoršuje. Meteorologové k dnešnímu ránu vyhlásili smogovou situaci již v šesti regionech. Navíc nás čeká rapidní ochlazení. Ze soboty na neděli klesnou teploty až na -18 °C.


Post
Společnost 25.1.2013

Hlasovací lístek se vzkazem platí, ale roztržený se nepočítá

V pátek od čtrnácti hodin začnou Češi rozhodovat, jestli příštím prezidentem bude Karel Schwarzenberg (TOP 09), nebo Miloš Zeman (SPOZ). Nestačí být však pevně rozhodnutý pro svého favorita, musíte dát pozor na formální náležitosti, aby váš hlas nepřišel vniveč.


Post
Krimi 25.1.2013

Svědectví manželky: Víme, proč si ředitel ZŠ Bor Šrámek prostřelil hlavu přímo ve škole

Sebevražda ředitele ZŠ Bor Martina Šrámka (35) šokovala Tachovsko. Nyní promluvila jeho manželka a popsala, co ho k děsivému činu zřejmě vedlo.


Post
Politika 24.1.2013

Klaus: Když bude na Hradě Schwarzenberg, chci emigrovat

Současný prezident Václav Klaus dal opět jasně najevo, kdo je jeho favoritem v boji o Hrad. Opět podpořil Miloše Zemana. Dokonce šel ještě dál, prý když lidé zvolí Karla Schwarzenberga, bude uvažovat o emigraci.


Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.elitex.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA