Archiv článků - SPORT

Fotbal 18.2.2019

Plzeň doma porazila Slavii a stáhla manko na tři body

V útoku Plzně nastoupil Tomáš Chorý, který trenérovi tuto důvěru ještě před pauzou splatil vedoucí brankou. Slávisté pak dostali viktoriány zejména ve druhé půli pod tlak, Plzeňští se ale ubránili a navíc dokázali před koncem ještě jednou udeřit.

Fotbal 15.2.2019

Plzeň doma porazila Záhřeb, hrdinou se stal Pernica

Viktoriáni v druhém poločase otočili vývoj utkání proti Dinamu Záhřeb a chorvatského soupeře porazili 2:1. Hrdinou zápasu se stal Luděk Pernica, který vstřelil své úvodní dva góly v červenomodrém dresu.

Hokej 12.2.2019

Hattrick Jarůška Spartě proti Plzni nestačil

Sparta se utkala s Plzní podruhé v osmi dnech, tentokrát v rámci dohrávky 16. kola. A podruhé se radovali Západočeši.

Atletika 6.2.2019

Sportovci i návštěvníci stadionu ve Skvrňanech se dočkají nového zázemí

Plzeň vylepší služby na svém atletickém stadionu ve Skvrňanech. Ještě letos tam otevře nový jednopodlažní objekt s občerstvením a zázemím pro návštěvníky, na jehož rovné střeše vznikne venkovní terasa.

Hokej 26.1.2019

Plzeň přejela Litvínov

Západočeši se po třech dnech opět představili v Home Monitoring Aréně před vlastními fanoušky a došli si pro pohodovou výhru, hattrick si připsal Milan Gulaš, dva góly vstřelil Peter Čerešňák.

Hokej 23.1.2019

Chomutov dvakrát neudržel vedení a v Plzni prohrál

Stejně jako na konci prosince v Chomutově to byl ubojovaný zápas a dopadl i stejným výsledkem, Plzeň slaví tři body za výhru 3:2.

Hokej 21.1.2019

Ve strhujícím utkání v Třinci zvítězila Plzeň

Oceláři neprodloužili vítěznou šňůru na domácím ledě, po nájezdech podlehli plzeňským hokejistům. Bodová série Třince na domácím ledě ale trvá – Oceláři popatnácté za sebou na domácím kluzišti získali aspoň bod.

Hokej 15.1.2019

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Hokej 8.1.2019

První semifinále Ligy mistrů patří Frölundě

Frölunda je po prvním zápase blíže k postupu do již svého čtvrtého finále. Plzeň bohužel nedokázala využít ani jednu z pěti přesilovek a naopak v početní výhodě inkasovala, v přesilovce soupeře pak dokonce dvakrát.

Hokej 20.12.2018

Po Karlových Varech si vánoční nadílku z Plzně odvezl i Liberec

Poslední domácí duel před Štědrým dnem roku 2018 začal v Plzni hodně od podlahy – vždyť již v první třetině viděli fanoušci šest branek.

Fotbal 17.12.2018

Plzeň zakončila podzimní část výhrou nad Karvinou

Pavel Vrba ponechal proti Karviné téměř stejnou sestavu, která si ve středu poradila s AS Řím. Rychlý gól Kopice a přímý kop Procházky zařídily dvougólové vedení pro Viktorii, z něhož už po pauze jen ukrojil hostující Ba Loua.

Hokej 12.12.2018

Plzeň má skalp Skelleftea a přivítá semifnále Ligy mistrů

Indiáni mají za sebou tuhou bitvu se svým severským soupeřem v rámci čtvrtfinále Ligy mistrů. Ani jeden ze zápasů totiž po šedesáti minutách nenašel vítěze.

Atletika 11.12.2018

Tereza Hrochová sbírala cenné zkušenosti v nizozemském Tilburgu

Reprezentační premiéra Terezy Hrochové na mistrovství Evropy v krosu, které hostil nizozemský Tilburg, nevyšla podle očekávání. Plánované umístění v první polovině startovního pole pro specialistku na dráhové závody, které si před startem předsevzala, bylo nakonec nad její síly.

Hokej 10.12.2018

Škodovka ovládla druhé západočeské derby sezóny

V první třetině byl k vidění hodně divoký hokej, během úvodních dvaceti minut padlo celkem pět gólů. Ve vedení byla Škoda, stejně jako po dvou třetinách. V části třetí domácí přidali další dva góly a došli si pro výhru.

Hokej 5.12.2018

Indiáni udrželi neporazitelnost i v devátém utkání CHL

Západočeši se vydali na sever Evropy, kde svedli tuhý boj s domácím celkem Skelleftea. A vedli si dobře, v letošní Lize mistrů zapsali devátý zápas bez prohry a přivezli si na svůj led zajímavý výsledek.

Fotbal 3.12.2018

Plzeň porazila Olomouc a udržela kontakt se Slavii

Dobrý vstup do první půle dokázali viktoriáni přetavit ve dvougólové vedení. První trefu obstaral po akci Petržely do odkryté branky Tomáš Chorý, ten druhý připravil pro Aleše Čermáka, kterému ještě pomohl do vlastní brány Martin Sladký.

Fotbal 28.11.2018

Plzeň porazila CSKA a drží šance na jarní fázi Evropské ligy

Viktoriáni zvládli pátý duel skupinové fáze Ligy mistrů a na stadionu v Lužnikách porazili domácí CSKA Moskva 2:1. Po prvním poločase sice vedli domácí, jenže Plzeňané po gólech Romana Procházky a Lukáše Hejdy otočili průběh zápasu.

Hokej 24.11.2018

Mladá Boleslav pátou výhru v řadě nepřidala, souboj s Plzní rozhodla jediná branka

Oba celky si vypracovaly řadu šancí, díky častým faulům měly možnost několika přesilovek, ve výborné formě ale chytali Gašper Krošelj s Dominikem Frodlem, bezesporu ústřední postavy zápasu. Vítěze nakonec určila jediná branka, o kterou se v pětačtyřicáté minutě postaral hostující obránce Nicholas Jones, drobný náskok si už pak Západočeši s přehledem pohlídali.

Fotbal 24.11.2018

Plzeň z jediné střely na branku vytěžila v Liberci remízu

Liberec byl celý zápas byl lepším týmem a když od 71. minuty nejen vedl, ale hrál proti deseti, vypadalo na výhru domácího Slovanu. Ovšem poté z jediné střely na bránu Liberec inkasoval. Tudíž zápas skončil nerozhodným výsledkem 1:1.

Hokej 21.11.2018

Plzeň slaví historický postup do čtvrtfinále v Lize mistrů

O postupu bylo takřka už po prvním duelu, ale ani ve druhém zápase Plzeň nenechala nic náhodě, poslala do utkání to nejlepší a zvítězila jednoznačně, zejména díky skvělé druhé třetině.