Archiv článků - VĚDA A TECHNIKA

Post
Auto-moto 16.1.2013

Povinné ručení levněji na www.povinne-ruceni.com

Pokud máte vozidlo, určitě to znáte - minimálně jednou ročně na vás čeká ve schránce složenka a výzva k zaplacení povinného ručení, kterou musíte zaplatit, jinak vám hrozí "opletačky se zákonem." Je ale částka, kterou platíte, dostatečně nízká?


Post
Počítače a internet 15.1.2013

Nebezpečný počítačový vir děsí Čechy! Rychle se šíří a vysaje vám konto

Naše počítače opět ohrožuje velmi nebezpečný vir. Na monitorech se zobrazuje jako hlášení od Police ČR. Zablokuje počítač a požaduje zaplacení pokuty v řádech tisíců korun. Kriminalisté radí nic neuhrazovat.


Post
Spotřební elektronika 15.1.2013

Postrach rodičů: Na internetu se dá volně koupit přístroj, který zvyšuje účinek alkoholu

Rodiče puberťáků by měli být na pozoru. Na internetu je totiž volně dostupný přístroj, který podstatně zvyšuje účinnost alkoholu a stojí jen 672 korun. Odborníci se obávají, že může být zneužit dospívajícími teenagery, kteří rádi experimentují.


Post
Počítače a internet 15.1.2013

Java i po záplatě stále obsahuje bezpečnostní chyby, tvrdí experti

Společnost Oracle v neděli nouzově aktualizovala svůj široce používaný programovací jazyk Java, ale odborníci tvrdí, že stále obsahuje bezpečnostní riziko. Informovala o tom v pondělí stanice BBC.


Post
Auto-moto 14.1.2013

Legalizaci kradených aut a přetáčení kilometrů může vyřešit novela, chybí však důsledná kontrola pravosti dokladů

Novela zákona o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích by měla zabránit podvodům s ojetými automobily. K nejvážnějším problémům patří legalizace kradených aut dovezených ze zahraničí na území České republiky a přetáčení kilometrů.


Post
Spotřební elektronika 12.1.2013

Mikrovlnka je tu s námi 60 let: Víte ale, že v ní lze prát ponožky nebo zachránit řasenku?

Ve vynálezu zvaném mikrovlnná trouba si ohříváme jídlo už přes půl století. Věděli jste ale, k čemu všemu dalšímu ji ještě můžete využít? Přečtěte si 10 užitečných rad, co všechno s ní jde dělat.


Post
Auto-moto 8.1.2013

Odborník z Auto ESA: Jak na přetočený tachometr?

Zhruba třetina ojetých vozů v České republice má přetočený tachometr. Jak se takovým vozům vyhnout? Na to jsme se zeptali Tomáše Svobody z Auto ESA.


Post
Auto-moto 7.1.2013

Nová Octavie bude stát 335 tisíc, cena unikla na internet

Na internet unikla cena nového modelu Škoda Octavia. Podle všeho bude cena nového modelu z mladoboleslavské automobilky začínat na částce 335 tisíc korun.


Post
Auto-moto 30.12.2012

6 tipů pro řidiče, jak se vyhnout potížím při cestě do hor

Sníh a mráz v první polovině prosince zvýšil rizika spojená s cestováním autem. Nejen při výletu do hor mohou řidiče nepříjemně překvapit sněhové jazyky, námraza či ledovka.


Post
Auto-moto 29.12.2012

Na ojedinělou službu Obrana řidiče se obrací hlavně nebodovaní řidiči

Tři měsíce je řidičům v Česku zpřístupněna služba s názvem Obrana řidiče, která je chrání před neoprávněnými postihy ze strany policie. Dosud se zaregistrovalo přes tři tisíce motoristů, mezi nimi převládají nebodovaní řidiči.


Post
Počítače a internet 28.12.2012

Čína dále omezila publikování na internetu

Čína podle očekávání zpřísnila pravidla pro používání internetu, nyní musí každý jeho uživatel, ať už přes pevnou linku nebo mobil, vystupovat pouze pod svým pravým jménem. Upozornila na to v pátek stanice BBC s odvoláním čínskou agenturu Sin chua.


<< < 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 > >>

Reklama

Reklama

www.AUTOmobiloveDily24.CZ

PARTNEŘI

www.elitex.cz www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA