SPORT

Plzeň po srdnatém výkonu Liberci podlehla
Hokej 25.3.2017

Liberec nakonec dokázal ve strhujícím zápase si dojít pro klíčové vítězství a postupuje do semifinále. Plzeňané se sice snažili ve třetí třetině dohnat dvougólový náskok, ale kontaktní branka přišla až příliš pozdě při power play.

Plzeň poprvé v sezóně zvítězila v Liberci a odvrátila konec sezóny
Hokej 23.3.2017

Hráči Plzně vyráželi na sever Čech s nožem na krku a jak již několikrát v této sezóně dokázali, mají srdce na pravém místě. Série tedy bude pokračovat v pátek v plzeňské Home Monitoring Aréně.

Liberec získal v Plzni mečbol
Hokej 21.3.2017

Druhý domácí duel Západočeši nezvládli, Tygři jako první dokázali v této sérii uspět na ledě soupeře. Série se nyní stěhuje do Liberce, kde mají domácí možnost ukončit celou sérii.

Karviná smolně prohrála s Plzní
Fotbal 20.3.2017

Byli blízko, nakonec jim zbyly oči pro pláč. Karvinští borci sahali po velkém vítězství nad úřadujícím mistrem. V zápase dvakrát vedli, ale nakonec nemají ani bod.

Plzeň porazila Liberec a snížila stav série
Hokej 20.3.2017

Indiáni po celý zápas udržovali před obhájci titulu mírný náskok. Ten si Plzeň uhájila a bere první bod v sérii. Hattrickem se na výhře Škody podílel Tomáš Svoboda.

Indiáni v Liberci na vítězství nedosáhli
Hokej 17.3.2017

Západočeši se vrací domů s prázdnou, když znovu mocně dotahovali náskok soupeře, ovšem nakonec domácí přidali uklidňující branku a mají tak v sérii navrch.

Liberec bere v sérii proti Plzni první výhru
Hokej 16.3.2017

Severočeši se prosadili dvakrát v první třetině, poté se však Plzeňští zlepšili, ale v utkání nakonec vstřelili pouze jednu branku. První bod v sérii tedy patří obhájcům titulu.

Plzeň na Bohemians utrpěla výhru
Fotbal 16.3.2017

Plzeň si může oddychnout. Vybojovala cenné tři body na půdě Bohemians. Sice se už v 9. minutě trefil Bakoš, jenže od té doby předváděl dobrý fotbal pouze Bohemians.

Plzni vystřelil čtvrtfinále ve druhém prodloužení Stach
Hokej 13.3.2017

V neuvěřitelný souboj se změnil rozhodující pátý duel předkola Generali Play Off mezi Vítkovicemi a Plzní. Hosté vedli, domácí dokázali srovnat a až druhé prodloužení přineslo jméno čtvrtfinalisty.

Zápas Plzně s Libercem rozhodla jediná branka
Fotbal 12.3.2017

Jedinou branku utkání si vstřelil nešťastně do vlastní sítě Ondřej Kúdela, který se v závěru prvního poločasu pokoušel odvrátit Kopicův centr na z ofsajdu nabíhajícího Michaela Krmenčíka.

Plzeň srovnala sérii s Vítkovicemi
Hokej 11.3.2017

Můj dům – můj hrad. Toto rčení platí v sérii předkola i nadále a vše tak musí rozetnou zápas číslo pět, který je na pořadu dne v neděli v Ostravě.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Plzeň žije, proti Vítkovicím odvrátila mečbol
Hokej 10.3.2017

Indiáni poprvé přivítali v předkola v Home Monitoring Aréně tým HC Vítkovice Ridera. Západočeši utkání zvládli a snížili stav série na 1:2.

Vítkovice vstaly z popela a mají proti Plzni mečbol
Hokej 8.3.2017

Nezdolné odhodlání předvedli hokejisté Vítkovic. Na svém ledě prohrávali po dvou třetinách 0:2. Dvěma góly ve třetím dějství ale Ostravané před fantastickou kulisou vyrovnali a v po pouhých 9 vteřinách prodloužení rozhodl o jejich druhém vítězství Patrik Zdráhal.

Vítkovice rozehrály play off s Plzní výhrou
Hokej 7.3.2017

Vítkovice na svém ledě za slušné šestitisícové podpory urvaly vítězství nad plzeňskou Škodovkou. Ostravany nezlomil ani fakt, že vlastní chybou v přesilovce umožnili snížení stavu zápasu. Bojovali, odvedli dobrý ofenzivní i obranný výkon a mají tak první bod v sérii.

Slavia v Edenu porazila Plzeň
Fotbal 6.3.2017

Slavia zůstává na prvním místě ligy i po 19. kole. V nedělním ligovém šlágru porazila druhou Plzeň 1:0 a navýšila svůj náskok na čtyři body.