SPORT

Brno po roce opět ve finále, pro Plzeň sezona končí
Hokej 7.4.2018

Hostující tým dával Plzni lekce z produktivity, prakticky každou větší šanci dokázali Jihomoravané proměnit v gól, po dvou třetinách vedli 5:1. Kometa si pak postup pohlídala, pro Plzeňské sezona skončila.

Plzeňská naděje žije, Kometa doma první mečbol neproměnila
Hokej 5.4.2018

Semifinálová série ještě nekončí. Plzeň dokázala po třech neúspěšných pokusech porazit Kometu na brněnském ledě a vrací se tak zpět na západ Čech.

Baník doma uhrál bod s vedoucí Plzní
Fotbal 5.4.2018

Svěřenci Bohumila Páníka v souboji posledního s prvním obrali vedoucí Viktorii Plzeň a po remíze 0:0 si na konto připsali cenný bod. Baníkovci v replikách pruhovaných dobových dresů z roku 1923 dokázali proti českému suverénovi zabodovat po sérii sedmi porážek ve vzájemných zápasech.

Brno opět vyhrálo, Plzeň stojí nad propastí

Kometa se v sérii ujala vedení 3:0 na zápasy, vyhrála v play off potřinácté v řadě a může v nejrychlejším termínu postoupit do velkého finále.

Škodovka doma prohrála s Brnem i podruhé
Hokej 2.4.2018

Na aprílovou neděli se opět otevřely brány Home Monitoring Arény, na programu bylo druhé semifinálové střetnutí mezi domácí Škodou a hostujícím týmem HC Kometa Brno. Indiáni nebyli na ledě horší, avšak hosté prokázali výbornou efektivitu.

I přes napínavý závěr se Olomouc vyrovnání nedočkala. Plzeň se ujala vedení 3:1
Hokej 21.3.2018

Oba celky vstoupily do utkání opatrněji a snažily se především využívat chyb soupeře, první branka tak byla k vidění až ve 25. minutě, kdy se ujali vedení Indiáni. Mora se poté dlouho tlačila za vyrovnáním, v závěru se uchýlila i ke hře bez brankáře, branky se už ale nedočkala.

Plzeň ve třetím duelu čtvrtfinálové série těsně porazila Olomouc
Hokej 20.3.2018

V první třetině Olomouc dokázala se soupeřem srovnat krok, v následující herní části pak znovu vstala z mrtvých, když dokonce stáhla hned dvoubrankové manko. Jenže jediná smolná situace z 53. minuty, kdy se trefil Moravčík, dala psychickou výhodu indiánům.

Ve Zlíně rozhodla jediná branka, ševci doma padli s Plzní
Fotbal 19.3.2018

Utkání za mrazivého počasí začali lépe hosté, kteří šli ve 12. minutě zásluhou Koláře do vedení. Jak se později ukázalo, byl to také jediný gól zápasu.

Plzeň rozhodla druhé čtvrtfinále v závěru a srovnala krok s Olomoucí
Hokej 17.3.2018

Plzeň porazila zaslouženě Olomouc a srovnala stav čtvrtfinálové série. Dva góly vítězů zaznamenal Milan Gulaš, jenž si připsal rovněž vítěznou trefu.

Plzeň po výborném výkonu vypadla se Sportingem po prodloužení
Fotbal 16.3.2018

Plzeň si první čtvrtfinále Evropské ligy v klubové historii nezahraje. Sice Sporting porazila, ale portugalský celek byl nakonec šťastnější. Může za to trefa z nastavení první poloviny prodloužení, kdy po rohu udeřil Battaglia.

Drama v Plzni rozhodl třemi brankami Irgl. Olomouc bere první vítězství
Hokej 16.3.2018

Rozehraná Olomouc z předkola vstoupila do prvního střetnutí výborně a v první třetině se ujala vedení zásluhou Irgla. Tentýž hráč se prosadil také ve druhé třetině, ale Indiáni dokázali na oba jeho zásahy odpovědět, a po šedesáti minutách byl stav nerozhodný 2:2.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Plzeň potvrdila zisk Prezidentského poháru vítězstvím nad Zlínem
Hokej 5.3.2018

Plzeň se ze základní části Tipsport extraligy rozloučila domácím vítězstvím nad Zlínem. Prezidentský pohár získala podruhé v klubové historii – poprvé tomu tak bylo v ročníku 2009/2010, kdy v základní části uhrála 106 bodů.

Vysočina veze první venkovní body z dosud neporažené Plzně
Fotbal 27.2.2018

V Plzni se zrodila prvotřídní senzace na úkor jasného lídra HET ligy! Fotbalisté Vysočiny, kteří v předchozích osmi venkovních zápasech nezískali ani bod, zvítězili na stadiónu dosud neporažené Plzně.

Olomouc na úvod jara remizovala s Plzní
Fotbal 19.2.2018

Duel Olomouce s Plzní žádnou branku nepřinesl. Druhý poločas přinesl více vzrušení než samotný start. Sigma se v něm snažila o rozhodující trefu, jenže Viktoriáni posílení i svým bodovým náskokem bez větších nervů dokázali soupeře ubránit.

Jihlava vysoko podlehla Plzni
Hokej 7.2.2018

Jihlava selhala ve třetí třetině, evidentně jí došly síly a na výsledku se to podepsalo. Dukla prohrála nejvyšším rozdílem za celou základní část.