SPORT

Třinec bude druhý rok po sobě bojovat o zlato, Plzeň zůstala krok od finále
Hokej 16.4.2019

Již počtrnácté v historii české hokejové extraligy se stalo, aby tým prohrál úvodní dva zápasy série na čtyři vítězství hrané na domácím ledě. Poprvé v historii se však stalo, aby tento tým nakonec sérii otočil a postoupil dál.

Infarktový zápas pro Oceláře
Hokej 12.4.2019

Až v devátém utkání mezi Třincem a Plzní v této sezóně bylo zlomeno pravidlo, podle kterého vyhrávali vždy hostující hokejisté.

I osmý letošní duel Plzně s Třincem patří hostům
Hokej 9.4.2019

Třinec zvládl také druhé utkání semifinále na ledě plzeňské Škody. Díky druhé třetině dokázal zvítězit 4:3 a srovnal stav série na 2:2.

Plzeň doma prohrála, Třinec snížil stav série
Hokej 8.4.2019

Semifinálová série se přesunula na západ České republiky, po dvou zápasech ve Slezsku přivítali indiáni třinecké Oceláře v Home Monitoring Aréně. Hosté rozhodli o své výhře v závěru a snížili stav série na 1:2.

Plzeň po boji porazila Bohemians
Fotbal 1.4.2019

Červenomodří sice po dvou gólech Jeana-Davida Beauguela vedli o poločase dvoubrankovým rozdílem, jenže klokani během deseti minut dokázali ztrátu dohnat. O vítězství nakonec rozhodl Tomáš Chorý v 86. minutě.

Kohouti rozstříleli Plzeň a vynutili si sedmý zápas
Hokej 29.3.2019

Olomouc přesvědčivě porazila Plzeň a vynutila si tak sedmé utkání. O osudu série se rozhodne v sobotu na plzeňském ledě.

Indiáni míří na Hanou s mečbolem v zádech
Hokej 27.3.2019

Podruhé v řadě bylo utkání po dvou třetinách bez branek a podruhé v řadě zvládla poslední část lépe Plzeň.

Olomouc ovládla dramatickou třetí bitvu v prodloužení
Hokej 23.3.2019

Třetí zápas dospěl do prodloužení. V něm sledoval vyprodaný stadion vyrovnanou bitvu, v jejímž samotném závěru se zimní stadion v Olomouci otřásl výbuchem radosti domácích fanoušků.

Olomouc otočila v Plzni nepříznivý vývoj
Hokej 20.3.2019

Plzeň již během první třetiny nabrala dvoubrankový náskok, ale Olomouc při hře bez brankáře srovnala a v prodloužení strhla výhru na svou stranu.

Plzeň přivítala Olomouc v sérii osmi přesně mířenými šípy
Hokej 19.3.2019

Olomouc zažila nepříjemné deja vu. Přesně před třemi roky totiž v play-off schytala s Plzní stejný debakl 1:8. Rovněž to bylo ve čtvrtfinálové sérii, avšak na olomouckém ledě.

Sparta deklasovala Plzeň
Fotbal 10.3.2019

Dlouho očekávaný šlágr FORTUNA:LIGY byl jasně v režii Sparty, která porazila bezzubou Plzeň jasně a zaslouženě 4:0.

Plzeňská lekce z produktivity. Hradec nevyužil šance a padl
Hokej 2.3.2019

Aktivní začátek, čtyři přesilovky, skoro třicet střel. A jediná branka. Hradečtí měli gólových šancí více než dostatek, přesto museli skousnout porážku.

Atletický šampionát mládeže patřil škodovákům
Atletika 25.2.2019

Nejpočetnější medailovou sbírku ze všech klubů v ČR v rámci juniorské kategorie si veze domů AK ŠKODA Plzeň a navazuje tak na podobné vítězství z MČR do 22 let z loňského září.

Plzeň doma porazila Slavii a stáhla manko na tři body
Fotbal 18.2.2019

V útoku Plzně nastoupil Tomáš Chorý, který trenérovi tuto důvěru ještě před pauzou splatil vedoucí brankou. Slávisté pak dostali viktoriány zejména ve druhé půli pod tlak, Plzeňští se ale ubránili a navíc dokázali před koncem ještě jednou udeřit.

Plzeň doma porazila Záhřeb, hrdinou se stal Pernica
Fotbal 15.2.2019

Viktoriáni v druhém poločase otočili vývoj utkání proti Dinamu Záhřeb a chorvatského soupeře porazili 2:1. Hrdinou zápasu se stal Luděk Pernica, který vstřelil své úvodní dva góly v červenomodrém dresu.

Hattrick Jarůška Spartě proti Plzni nestačil
Hokej 12.2.2019

Sparta se utkala s Plzní podruhé v osmi dnech, tentokrát v rámci dohrávky 16. kola. A podruhé se radovali Západočeši.