EKONOMIKA / Firmy

Plzeňský kraj pokračuje ve spolupráci s Plzeňským Prazdrojem

PLZEŇ

Dohodu o pokračování spolupráce, která trvá od roku 2004, podepsal hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec a Douglas Brodman, generální ředitel Plzeňského Prazdroje. Oba subjekty mají společné aktivity v oblasti marketingu, cestovního ruchu nebo kultury.

„Spolupráce s Plzeňským Prazdrojem je velmi dobrá. Podporujeme se navzájem především při rozvoji cestovního ruchu v tom, aby do Plzně mířili návštěvníci nejenom za skvělým pivem, ale i za dalšími krásami a samozřejmě se následně rozjeli i po celém kraji. Novinkou ve smlouvě je podpora Plzeňského Prazdroje novému zastoupení kraje v Bruselu, kterým je tak zvaný Pilsner House. Pivovar zde na své náklady vytvořil klub plzeňského piva,“ popsal dohodu Chovanec s tím, že klub je určený nejen pro Čechy žijící v Bruselu, ale i pro návštěvníky, kteří do nového sídla kraje v Bruselu zavítají.

V minulosti se oba subjekty například společně prezentovaly na tuzemských i zahraničních veletrzích cestovního ruchu, jakými jsou Regintour nebo Holiday World.

"Spolupráce s krajem a jeho podpora je pro nás důležitá. Jsme rádi, že například i mezinárodní delegace, které jsou na krajském úřadu kvůli oficiálním jednáním, mají možnost navštívit náš pivovar a seznámit se s tím, čím je Plzeň charakteristická - plzeňským ležákem, jeho historií i současností," sdělil Brodman.

Autor / zdroj: Mediafax

Reklama

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.