KAM NA VÝLET / Hrady, zámky a zříceniny

Zámek Nebílovy.
Zámek Nebílovy. To je barokní vídeňský palác v prostředí českého venkova
Zámek Nebílovy.  
Autor / zdroj foto: zamek-nebilovy.cz

Zámek Nebílovy / Plzeň 1-Severní

Zámek Nebílovy svým návštěvníkům nabízí klidnou a romantickou atmosféru barokního nádvoří s procházejícími se pávy. V průběhu roku se tady konají divadelní představení, výstavy, koncerty i gastronomické akce.

Klidnou a romantickou atmosféru barokního nádvoří s procházejícími se pávy, provoněného levandulí a oleandry, intimitu aristokratických salónů 18. a 19. století, výjimečné kousky mobiliáře nebo zcela unikátní nástěnné a nástropní malby Antonína Tuvory v tanečním sále. Divadelní představení, výstavy, koncerty, gastronomické akce... To všechno a ještě mnohem více nabízí zámek Nebílovy, vídeňský palác na českém venkově, který se vám rozhodně vyplatí navštívit.

Zámecké interiéry
Prohlídková trasa s průvodcem vede obnoveným a historickým mobiliářem, vybavenými pokoji přední i zadní budovy zámku. Cílem výkladu je seznámení návštěvníka s historií objektu, jeho významem a s postupem obnovy zámku. Prohlídka vrcholí v nově restaurovaném tanečním sále.

Zámecké nádvoří
Volná prohlídka zámeckého nádvoří včetně možnosti návštěvy kaple sv. Antonína a právě probíhající výstavy v zámecké galerii. Přijďte si vychutnat klidnou a romantickou atmosféru malebného nádvoří barokního zámku, posedět ve stínu oleandrů a nasát vůni levandule, růží i různých exotických rostlin, to vše ve společnosti místních pávů.

Více informací včetně aktuálních akcí, otevírací doby a cen vstupného najdete na webu zamek-nebilovy.cz.

Autor / zdroj: -red-

Reklama

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.