KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Koupaliště Nýřany.
Nýřanské koupaliště pojme 650 návštěvníků. Největší atrakcí je třicetimetrový tobogán
Koupaliště Nýřany. 
Autor / zdroj foto: Město Nýřany

Koupaliště Nýřany / Nýřany

Nýřanské koupaliště pojme 650 návštěvníků. V létě jej denně navštíví v průměru 1365 lidí. Nabízí plavecký a dětský bazén. Největší atrakcí je třicetimetrový tobogán. Nechybí ani restaurace typu fast food a víceúčelové hřiště či hřiště pro plážový volejbal a stoly na stolní tenis.

Koupaliště Nýřany disponuje dvěma železobetonovými bazény. Plavecký má rozměry 50 x 25 metrů a hloubku 0,9 až 3,6 metru. Dětský bazén je veliký 20 x 20 metrů. Je rozdělený na brouzdaliště s hloubkou do 0,35 metru a oblast s hloubkou 0,35 až 1,1 metru. Teplota vody v bazénech se pohybuje v rozpětí od 20 do 25 stupňů Celsia.  

Hlavní atrakcí nýřanského koupaliště je třicetimetrový tobogán. Návštěvníci mohou využít převlékací kabinky a sociální zařízení. Na koupališti je také místnost zdravotnické první pomoci. Pokud vám vyhládne, je vám k dispozici restaurace typu fast food.

Sportovně založení jedinci ocení víceúčelové hřiště o rozměrech 52 x 26 metrů (hokejbal, nohejbal, streebal), které v zimě slouží jako přírodní kluziště. Nechybí ani hřiště na plážový volejbal, stoly pro stolní tenis a dětské hřiště.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Koupaliště Nýřany.

Autor / zdroj: -red-

Reklama

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.