AKTUÁLNĚ / Zdravotnictví

V Rožnově se spouští registrace k novému zubaři, ordinaci otevře v září
Ilustrační foto. 
Autor / zdroj foto: Pixabay

Rožnov pod Radhoštěm

Zastupitelé města schválili v únoru finanční zápůjčku novému zubaři na zřízení ordinace v centru města. Nyní se otevírá možnost registrace, která má dvě fáze. Nový zubní lékař začne ordinovat v září.

Ordinace bude otevřena v centru města na ulici Bayerova. Pokud mají občané zájem, mohou se již nyní přihlásit do seznamu potenciálních pacientů. Zájemci mohou vyplnit registrační formulář, který je online na webových stránkách www.lkstomatologie.cz. Lidé, kteří nemají přístup k internetu, mohou vyplnit papírový formulář a ten poté fyzicky odevzdat. Formulář bude k vyzvednutí na podatelně na městském úřadě (Masarykovo náměstí 128) a zároveň jej zde odevzdají.

„Příjem pacientů bude dvoufázový. Prvním krokem bude právě vyplnění formuláře, které bude probíhat v následujících týdnech. V druhé fázi, pravděpodobně v závěru prázdnin, bude ordinace pacienty na základě formulářů obvolávat a dokončovat tak celý proces registrace. Prosím tedy, aby pacienti uváděli správné kontaktní údaje, aby nedošlo k mýlce. Zároveň žádám budoucí klienty, aby vyčkali, až je sami kontaktujeme a nedocházeli do budovy dříve, než bude ordinace oficiálně otevřena z důvodu nerušeného chodu ordinací ostatních lékařů,“ uvedl nový zubní lékař Ladislav Kováč. V okamžiku, kdy bude kapacita naplněna bude tato informace zveřejněna na webových stránkách zubního lékaře. Nová ordinace se otevře v září tohoto roku. „Chceme, aby se občanům v Rožnově žilo dobře a k tomu patří kvalitní zdravotní péče. Podpora lékařů viditelně funguje. Ozývají se nám i další lékaři s tím, že by měli zájem v Rožnově ordinovat. Aktuálně budeme jednat se dvěma dalšími. Věřím, že se nám podaří je k nám přilákat a zajistit tak kvalitní lékařské služby pro občany Rožnova,“ dodal na závěr starosta města Jan Kučera.  

Autor / zdroj: Petra Graclíková

Reklama

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.